Régi és modern mesterségek – műhelymunka

2018. október 18-án, csütörtökön járeki Petar Kočić fiókkönyvtárunkat a 7.1 osztály tanulói látogatták meg Zorica Marinković tanárnő kíséretében. A tanárnő Ruža Kodžo és Marijana Tomić közreműködésével előadást tartott Régi és 21. századi mesterségek címmel. Különböző színű papírlapokon álltak a régi, illetve a 21. századi foglalkozások elnevezései. A műhelymunka során a diákoknak az Ivan Klajn és Milan Šipka által szerkesztett Idegen szavak és kifejezések nagyszótárát, valamint a Google keresőt használva kellett megfejteniük a szavak jelentését. A tanulók a pannórendezéssel töltött aktív munka során betekintést nyerhettek a régi és a modern mesterségekbe. A programban való részvételért könyvtárunk oklevelet érdemelt ki.

HírekMűhelymunkák