Додела дипломе Књигољупцима у Сиригу

У среду, 27. 11. 2019.г., у библиотеци „Б.Радичевић“ у Сиригу, додељене су награде ученицима који су учествовали на конкурсу Дружине књигољубаца. У току летњег распуста ученици су узимали књиге, читали, писали и цртали. Део слободног времена провели су у библиотеци и сви су испунили услове конкурса. Прво место, књиге и дипломе освојили су: Лука Икрашев (1. р.), Лана Ковачевић(1. р.), Огњен Марић (1. р.), Максим Марковић (4. р.), Душан Лалић (7. р.) и Ања Ерцег.(8. р.). Похвале, дипломе и утешне награде освојили су: Дуња Симић (2. р.), Јана Савић (2. р.), Мила Бјелајац (2. р.), Филип Силађев (2. р), Нина Његомир (2. р.), Иван Јовић (2. р.), Вишња Рељић (2. р.), Лена Милинковић (2. р.), Лејла Мумлек (2. р.), Теодора Бјелан (2. р.), Светлана Родић (2. р.), Марија Бураи (2. р.) и Вељко Миладиновић (7. р.). На крају ученици су се забавили и направили  заједнички Пано „Дружине књигољубаца“, који ће бити постављен у школи.

All-focus