Дечија недеља у Бачком Јарку

У уторак 08.10. библиотечки огранак “ Петар Кочић“ посетила су деца II 1 и II 2 разреда са учитељицама Слађаном Вејин и Љиљаном Карановић. Деца су позвала баке и деке у библиотеку да се друже уз књиге. Дружење је протекло у пријатној атмосфери, уз читање прича, загонетки и питалица.

Поводом Дечије недеље, у уторак 08.10. библиотечки огранак “ Петар Кочић“ су такође посетили ученици IV 1 и IV 3 разреда О.Ш. “ Славко Родић“ са учитељицама Јеленом Вејин и Биљаном Грозданић. Гост овог дружења био је песник Ђорђе Секулић, писац дечије књиге “ Скок у даљ“. Дружењу је присуствовала и Верица Чупић, илустратор ових дивних песама. Деца су рецитовала песме, а песник је причао како су песме настале и анегдоте везане за њих.